Odwiedź nasze sklepy stacjonarne: Kraków Rzeszów

Promocje
Acuvue Oasys, 12szt. + Look Care Aqua Solution, 360 ml
Acuvue Oasys, 12szt. + Look Care Aqua Solution, 360 ml
194,98 zł 189,99 zł

Wysyłka w: 48 godzin

0
więcej
 • -3%
Look Care Supreme, 2 x 360 ml
Look Care Supreme, 2 x 360 ml
59,98 zł 49,99 zł

Wysyłka w: 24 godziny

5
op.
więcej
 • -17%
Look Care Aqua Solution, 2 x 360 ml
Look Care Aqua Solution, 2 x 360 ml
49,99 zł 44,99 zł

Wysyłka w: 24 godziny

5
op.
więcej
 • -10%
ReNu MPS, 2x360 ml
ReNu MPS, 2x360 ml
69,98 zł 59,99 zł

Wysyłka w: 24 godziny

4
zest.
więcej
 • -14%
ReNu MultiPlus, 2x360 ml
ReNu MultiPlus, 2x360 ml
69,98 zł 59,99 zł

Wysyłka w: 24 godziny

4
zest.
więcej
 • -14%

 

Acuvue Oasys MAX 1-Day Multifocal Acuvue Oasys MAX 1-Day Multifocal
Cena: 166,99 zł

Wysyłka w: 3 dni

0
Acuvue Oasys Multifocal, 6 szt. Acuvue Oasys Multifocal, 6 szt.
Cena: 126,99 zł

Wysyłka w: 48 godzin

5
Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal, 6 szt. Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal, 6 szt.
Producent: Alcon
Cena: 199,99 zł

Wysyłka w: 5 dni

0
Proclear Multifocal, 3 szt. Proclear Multifocal, 3 szt.
Producent: Cooper Vision
Cena: 66,99 zł

Wysyłka w: 30 dni

4
Biofinity Multifocal, 3 szt. Biofinity Multifocal, 3 szt.
Producent: Cooper Vision
Cena: 115,99 zł

Wysyłka w: 10 dni

3
Clariti 1-Day Multifocal, 30 szt. Clariti 1-Day Multifocal, 30 szt.
Producent: Cooper Vision
Cena: 117,99 zł

Wysyłka w: 5 dni

4
PureVision Multi-Focal PureVision Multi-Focal
Producent: Bausch+Lomb
Cena: 179,99 zł

Wysyłka w: 5-6 tygodni

4
Dailies Total-1 Multifocal, 30 szt. Dailies Total-1 Multifocal, 30 szt.
Producent: Alcon
Cena: 149,99 zł

Wysyłka w: 5 dni

5
Dailies Total-1 Multifocal, 90 szt. Dailies Total-1 Multifocal, 90 szt.
Producent: Alcon
Cena: 429,99 zł

Wysyłka w: 5 dni

0
Dailies AquaComfort Plus Multifocal, 30 szt. Dailies AquaComfort Plus Multifocal, 30 szt.
Producent: Alcon
Cena: 109,99 zł

Wysyłka w: 5 dni

4
Proclear Multifocal Toric, 3 szt. Proclear Multifocal Toric, 3 szt.
Producent: Cooper Vision
Cena: 226,99 zł

Wysyłka w: 30 dni

3
Proclear Multifocal XR, 3 szt. Proclear Multifocal XR, 3 szt.
Producent: Cooper Vision
Cena: 179,99 zł

Wysyłka w: 30 dni

0
Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal, 3 szt. Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal, 3 szt.
Producent: Alcon
Cena: 99,99 zł

Wysyłka w: 5 dni

0
Biofinity Toric Multifocal, 3 szt. Biofinity Toric Multifocal, 3 szt.
Producent: Cooper Vision
Cena: 199,99 zł

Wysyłka w: 30 dni

0
Zobacz więcej Zobacz więcej
Biotrue ONEday for Presbyopia, 30 szt. Biotrue ONEday for Presbyopia, 30 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena: 114,99 zł

Wysyłka w: 14 dni

0
Biotrue ONEday for Presbyopia, 90 szt. Biotrue ONEday for Presbyopia, 90 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena: 324,00 zł

Wysyłka w: 14 dni

0
Miru 1month Menicon for Multifocal, 6 szt. Miru 1month Menicon for Multifocal, 6 szt.
Producent: Menicon
Cena: 189,99 zł

Wysyłka w: 10 dni

0

Soczewki progresywne, czyli jakie?

Soczewki progresywne znane są również pod nazwą soczewki multifokalne. Pozwalają na zachowanie pełnej ostrości widzenia – niezależnie od tego, na co patrzymy. Osoba używająca ich widzi zawsze idealnie w każdych warunkach – będąc na koncercie czy czytając książkę.

Soczewki kontaktowe progresywne niwelują efekty gorszej akomodacji oka, które nie jest w stanie zapewnić dobrego widzenia z daleka i bliska. To tak zwana starczowzroczność, która wymaga korzystania na co dzień z okularów do czytania.

Warto zaznaczyć, że soczewka progresywna jest dwuogniskowa, przez co nieco trudniej jest się do niej przyzwyczaić niż w przypadku normalnych szkieł kontaktowych. Wybierz więc najlepsze soczewki progresywne dopasowane do twojego trybu życia, aby cieszyć się komfortem i wygodą podczas wykonywania wszystkich codziennych czynności!

Najczęściej wybierane marki soczewek progresywnych

 • Soczewki progresywne Dailies zostały zaprojektowane w taki sposób, aby współdziałać z oczami w celu zagwarantowania im precyzyjnego widzenia – z każdej odległości. 
 • Soczewki progresywne Acuvue to jedne z najczęściej wybieranych szkieł kontaktowych na świecie. Ich długotrwałe nawilżenie pomaga ograniczać objawy suchości oczu u osób, które od dawna użytkują soczewki. 
 • Soczewki progresywne CooperVision wyprodukowane zostały przy pomocy unikalnej technologii PC, dzięki której posiadają zwiększoną odporność m.in. na wysychanie oka oraz utrzymują nawilżenie na stałym poziomie.
 • Soczewki progresywne PureVision to  połączenie komfortu, najnowszej technologii i bezpieczeństwa oczu. Lata doświadczenia w branży medycznej marki są gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów.
 • Soczewki progresywne Alcon zapewniają idealne połączenie nowoczesnego materiału oraz niezwykłej wygody w ich codziennym użytkowaniu. Szkła kontaktowe gwarantują skuteczną korekcję wzroku.

Najczęściej wybierane soczewki progresywne

 • Soczewki progresywne 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL to produkt, który skutecznie eliminuje wysychanie i podrażnienia oka użytkownika. Wyposażono go także w filtry UV chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. To soczewki progresywne jednodniowe, dlatego idealnie sprawdzą się dla osób z wrażliwymi oczami.
 • Soczewki progresywne Biotrue ONEday for Presbyopia zostały stworzone z innowacyjnego materiału HyperGel, który wysoce uwadnia soczewkę oraz ją dotlenia. Wyposażono je również w funkcję zintegrowanej łzy oraz filtry UVA i UVB. Wszystko to razem sprawia, że ich użytkowanie jest komfortowe i wygodne, a jakość widzenia, jaką Ci zapewnią, będzie perfekcyjna w każdej sytuacji.
 • Soczewki progresywne Dailies AquaComfort Plus Multifocal zostały stworzone z wysoce uwodnionego materiału Nelfilcon A, który zapewni Twoim oczom wysoki komfort użytkowania. Soczewki są ponadto odporne na powstawanie osadów białkowych i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu oczy są wolne od podrażnień.
 • Soczewki progresywne MyDay Multifocal cechują się wysokim wskaźnikiem przepuszczalności tlenowej, zapewniając rogówce oka swobodny dostęp do tlenu – chroniąc tym samym oczy przed występowaniem infekcji. Produkt powstał w oparciu o najnowszą technologię Aquaform, odpowiadającą za zwiększoną zdolność soczewek do gromadzenia wody - dzięki temu soczewki są wysoce nawilżone.
 • Soczewki progresywne Proclear 1 day Multifocal zapewnią Twoim oczom najwyższy poziom nawilżenia przez cały dzień. Produkt ten jest ponadto wysoce biokompatybilny i odporny na zabrudzenia, co chroni Twoje oczy przed wysychaniem i infekcjami. Soczewki te pozwolą Ci perfekcyjnie widzieć zarówno z bliska, jak i z daleka.
 • Soczewki progresywne ACUVUE OASYS MULTIFOCAL zapewniają perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji oraz ochronę na najwyższym poziomie. Oprócz doskonałego widzenia produkt ten zapewni Twoim oczom optymalne nawilżenie oraz stały i swobodny dostęp do tlenu. Posiadają także filtry UV, chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a dedykowane są do noszenia w trybie dwutygodniowym.
 • Soczewki progresywne Clarity Multifocal zapewniają komfort noszenia nawet dla najbardziej wrażliwych oczu. Posiadają niezwykle cienką krawędź, dzięki czemu są one mniej wyczuwalne. To soczewki progresywne miesięczne – możesz z nich korzystać przez 30 dni bez wymiany!
 • Soczewki progresywne Air Optix PLUS HydraGlyde® Multifocal cechują się łatwą aplikacją i błyskawicznie dopasowują się do oka, a ich noszenie jest wysoce komfortowe i całkowicie niewyczuwalne. Jest to także produkt idealny dla alergików, ze względu na to, że do jego produkcji użyto wyłącznie naturalnych składników. Soczewki te pozwolą Ci widzieć ostro i wyraźnie w każdej sytuacji.

Dzięki soczewkom progresywnym nie musisz mieć pod ręką dwóch par okularów do widzenia w dal i czytania. Możesz cieszyć się niezależnością i swobodą, ponieważ soczewki dwuogniskowe zapewniają Ci doskonałą ostrość widzenia w każdej sytuacji. Twoja wada wzroku nie musi cię ograniczać!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium